فیلم ,جایزه ,میان ,بسیاری ,برطرف ,اسلام ,جشنواره فیلم ,کننده بسیاری ,برطرف کننده ,برطرف کننده بسیاری

آهنگسازهندی: فیلم محمدرسول الله(ص) برطرف کننده بسیاری ازسوء تفاهم هاست

تهران - ایرنا - آهنگساز هندی فیلم محمد رسول الله (ص) گفت: این اثر که از طریق سینمای ایران در دنیا دیده خواهد شد برطرف کننده بسیاری از سوءتفاهمات درباره پیامبراسلام خواهد بود .

 

ای آر رحمان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا اظهار کرد: امیدوارم فیلم محمدرسول الله (ص) موجب وحدت بخشی میان مذاهب مختلف اسلام شده و برداشت های نادرست درباره اسلام را برطرف کند.
آهنگساز 48 ساله هندی برنده جوایز بسیاری از جمله 13 جوایز فیلم فیر، چهار جایزه ملی فیلم هند، یک جایزه بفتا، یک جایزه گلدن گلوب و دو جایزه اسکار شده است.
فیلم محمد رسول الله (ص) که گوشه ای از کودکی پیامبر اسلام را به تصویر می کشد با نزدیک به هفت سال کوشش مستمر شماری از حرفه ای ترین هنرمندان ایرانی ساخته شده است. این فیلم در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۳ برای اولین بار اکران شد. اکران سراسری این اثر بزرگ از روز ۵ شهریور ۱۳۹۴ (۲۷ اوت ۲۰۱۵) در ایران و همزمان با افتتاحیه جشنواره فیلم مونترال کانادا آغاز شد.
رحمان که کار ساخت بیش از 130 فیلم را در کارنامه کاری خود دارد ، درباره جایگاه موسیقی فیلم محمدرسول الله (ص) در میان دیگر آثارش گفت: در میان تمام آثارم برای کشورهای هند، چین و انگلستان، فیلم محمد با هدفی خاص و برای ایجاد وحدت میان مسلمانان بوده است ، بنابر این به آن نگاه ویژه ای داشته ام .

منبع اصلی مطلب : اخرین پیامبر
برچسب ها : فیلم ,جایزه ,میان ,بسیاری ,برطرف ,اسلام ,جشنواره فیلم ,کننده بسیاری ,برطرف کننده ,برطرف کننده بسیاری
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : فیلم محمد با هدفی خاص